Jak wybrać idealne drewniane łóżko do sypialni ?

Drewniane meble do sypialni

Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. W końcu drewniane łóżka charakteryzują się bardzo dużą różnorodnością – mogą być sztywne i kryte skórą, jak również wyłącznie lite drewno i bardzo wygodny materac. Z jakiego drewna wykonywane jest łóżko także ma duże znaczenie. Nie każdy jednak ma takie same preferencji. Wybór łóżka do sypialni to dość poważna decyzja, szczególnie jeśli zależy nam na meblach przeznaczonych do dłuższej eksploatacji. W sypialni, zarówno „łóżkowa” strona, jak i „nocna”, powinna odpowiednio wspierać nasz system nerwowy oraz ułatwiać odpoczynek i przyspieszanie procesów gojenia - regeneracji się organizmu. Warto też podkreślić, że łóżko to pierwsza rzecz, jaka przychodzi nam do głowy, kiedy myślimy o odpoczynku i dlatego w sypialni musisz mieć łóżko, które pozwoli Ci na relaks.

Łóżko drewniane SOLOMO z tapicerowanym zagłówiem

Łóżko SOLOMO polskiej firmy Halmar to pięknie zaprojektowany mebel, który będzie wspaniałym dodatkiem do każdej sypialni. Łóżko wykonane jest z litego drewna i posiada wyściełany zagłówek, który nadaje mu stylowy i nowoczesny wygląd. Łóżko SOLOMO jest dostępne od ręki w rozmiarze 160x200. Orzechowy kolor drewna idealnie wkomponuje się we wnętrza w stylu industrialnym.

łóżko drewniane SOLOMO Orzech Beż Halmar
łóżko drewniane SOLOMO Orzech Beż Halmar

Lewitujące łóżko drewniane dębowe KOBE

Jeśli szukasz luksusowego i ekskluzywnego łóżka, to idealnym wyborem dla ciebie jest lewitujące łóżko z drewna dębowego KOBE. Jest to jedno z najdroższych łóżek na rynku, ale jest też jedno z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych. Łóżko jest wykonane z drewna dębowego, a jego lewitująca platforma sprawia, że łóżko to jest wyjątkowe i unikatowe.

Łóżko drewniane KOBE

Lewitujące łóżko z drewna dębowego KOBE

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zobacz również

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password