Materace sprężynowe

Materace sprężynowe

Materace sprężynowe
Filtruj produkty

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 589,00 zł - 1 083,00 zł

Grid
Grid

Aktywne filtry

Materace sprężynowe - trwałość połączona z korzystną ceną 

Materace bonelowe czyli materac ze sprężynami bonellowymi wyróżniają dwie cechy: trwałość i niska cena. Przy wyborze odpowiedniego materaca warto wiedzieć, że materace sprężynowe posiadają dużą sprężystość progresywną. Obciążenie materaca w jednym miejscu powoduje wygięcie, które jest przenoszone na cały materac. Materac bonelowy charakteryzuje się wysoką elastycznością powierzchniową, czyli wraz ze wzrostem siły nacisku na materac zwiększa się siła wypierania sprężyn. 

Materace ze sprężynami bonelowymi są bardzo wytrzymałe i odporne na duży ciężar, są również odpowiednio wentylowane dzięki wolnej przestrzeni pomiędzy sprężynami. Połączenie sprężyn bonelowych z komfortową pianką oraz z warstwą kokosową zapewnia wygodę na najwyższym poziomie. Odpowiednio wykonany materac nie będzie wbijał się w ciało.

Przy materacach o szerokości powyżej 120 cm przeznaczonych dla dwóch osób wskazane jest branie pod uwagę preferencji osoby o większej wadze. Przy dużej rozbieżności wagowej osób użytkujących zaleca się dwa odrębne materace o takiej samej wysokości lecz o różnym stopniu twardości.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password