Łóżka młodzieżowe i dziecięce

Łóżka młodzieżowe i dziecięce

Łóżka młodzieżowe i dziecięce
Filtruj produkty

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 1 766,00 zł

Grid
Grid

Aktywne filtry

Bezpieczne łóżka dopasowane do potrzeb Twoich dzieci

Podczas snu Twoje pociechy mogą się wiercić i zmieniać pozycję wielokrotnie; dlatego należy zapewnić im odpowiednie łóżko dziecięce. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze; wybierając dziecięce łóżko z barierką masz gwarancję, że nic się w nocy nie stanie. W naszej ofercie znajdziesz tematyczne łóżka, które dla Twojego dziecka nie będą zwyczajnym miejscem do spania, mogą one również stanowić miejsce do zabawy. Łóżko przypominające samochód strażacki lub piękną karocę świetnie wpasuje się w pokój dziecięcy dodatkowo go ozdabiając. Posiadamy również piętrowe łóżka dla dzieci oraz łóżka ze zjeżdżalnią! Takie połączenie pozwoli Twojemu dziecku pokochać własne łóżko. Gwarantujemy, że Twój skarb będzie chętniej spał sam niż z Tobą. Połączenie miejsca do zabawy z łóżkiem pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca. Jednak piętrowe łóżka są dla nieco starszych dzieci. Dla maluchów polecamy łóżka - domki, są to niskie łóżka z ozdobnymi elementami, które przypominają domek tipi. Niskie ułożenie materaca nad zmienią pozwala Twojemu dziecku samemu wchodzić i wychodzić z łóżka. Już więcej nie usłyszysz płaczy tylko, dlatego, że Twoje dziecko chce wyjść z łóżka.

Młodzieżowe łóżka dla rodzeństwa

Wysuwane, rozkładane, wyjazdowe łóżko to dobry wybór, gdy chcesz zaoszczędzić sporo miejsca; dwa łóżka schowane w jedno - świetny wybór gdy Twoje dzieci mają wspólny pokój. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzasz około 2 metry kwadratowe! Na noc wystarczy wyciągnąć szufladę z materacem oraz pościel, a dzięki temu w dzień pozostaje dużo wolnego miejsca. Łóżko młodzieżowe z szufladami na pościel to również warta uwagi propozycja. Pod łóżkiem znajduje się duża szuflada, która zmieści nie tylko pościel, będzie również świetnym miejscem do przechowywania różnych rzeczy.

Solidne łóżka dla dzieci i młodzieży

Łóżka wykonane z drewna to najlepsza możliwa propozycja, dlatego, że drewno jest materiałem, który nie wywołuje alergii, jest ekologicznym, naturalnym surowcem, który nie zawiera żadnych substancji i szkodliwych związków chemicznych tj. formaldehydy, które przenikają do otoczenia. Jest materiałem o zdolnościach higroskopijnych - reguluje wilgotność wnętrza, dodatkowo jest przyjemny w dotyku, utrzymuje i oddaje ciepło, którego z pewnością nigdy za mało. Drewno zabezpieczone ekologicznym, wodnym lakierem jest odporne na wszelkie zabawy, które mogą wymyślić Twoje dzieci. 

Młodzieżowe i dziecięce łóżka od Halmar

Halmar to dystrybutor wysokiej jakości mebli, które dzięki masowej produkcji są atrakcyjne cenowo. Dla młodszych odbiorców Halmar przygotował bezpieczne łóżka, które poza funkcjonalnością odznaczają się ciekawym designem. Te eleganckie łóżka młodzieżowe wprowadzą Twoje dzieci w dorosłość. Wszystkie farby używane do malowania łóżek dziecięcych mają atesty i nadają się do kontaktu z dziećmi.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password