Materace

Materace

Materace

Aktywne filtry

Odpowiedni materac = zdrowy sen

Materac to najważniejszy element łóżka, na którego powierzchni spędzamy około 40 % długości trwania każdej doby. Dlatego też tak ważnym jest zapewnienie sobie odpowiedniego komfortu spędzania tego czasu. Dobry materac potrafi znacząco polepszyć jakość snu, a co za tym idzie przyśpieszyć proces regeneracji organizmu. Dzięki temu już po krótkim czasie jego użytkowania możemy zaobserwować pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Jaki materac wybrać?

U nas znajdziesz materace kieszeniowe, piankowe i bonelowe. Wszystkie oferowane materace posiadają zdejmowalny pokrowiec, dzięki temu, z łatwością można zdjąć go i wyprać. Docenią to rodzice i właściciele zwierząt, bo to właśnie im czasem zdarza się nabrudzić.

Materace kieszeniowe to najpopularniejsza opcja a uwagi na komfort, trwałość i znakomity stosunek ceny do jakości. Materace kieszeniowe czyli tak zwane materace pocketowe zbudowane są ze sprężyn, z których każda zaszyta jest w odrębnej kieszonce. Pozwala to na niezależną pracę każdej sprężyny. Dzięki takiej budowie materac idealnie dopasowuje się do ciała śpiącej na nim osoby, zapewniając jego prawidłowe podparcie. Równocześnie tego rodzaju materace są doskonale wentylowane, dlatego nadają się do użytkowania bez względu na wiek.

Materace piankowe zalecamy osobom poniżej 55 roku życia. Materace te są elastyczne, dzięki temu łatwo dopasowują się do kształtu kręgosłupa. Są stosunkowo lekkie. Modele dostępne w naszej ofercie produkowane są wyłącznie z certyfikowanych pianek. Materace piankowe zbudowane są z jednego kawałka pianki lub kilku sklejonych ze sobą warstw. Ich zaletą jest możliwość korzystania z dwóch stron materaca. Na komfort materaca wpływa właściwy dobór rodzaju pianki, jej gęstości oraz grubości. Odpowiednie nacinanie i profilowanie poprawia walory materacy piankowych.

Budowa materacy bonelowych oparta jest na tradycyjnej sprężynie, stosowanej w materacach od wielu lat. Sprężyna ta cechuje się wytrzymałością i odpornością na duże obciążenia. Materace bonelowe charakteryzuje duża elastyczność oraz progresywna twardość, czyli wraz ze wzrostem siły nacisku na materac zwiększa się siła wypierania sprężyn.  Materace bonelowe są odpowiednie zarówno dla osób o małej, jak i dużej wadze. 

Materace, które zadbają o Twój zdrowy sen dostępne są u nas!

Zdrowy Sen to dostawca najwyższej jakości materacy. Szeroka gama naszej oferty zapewnia produkty dla każdego. Masz wątpliwości jaki rodzaj materaca wybrać? Napisz! Pomożemy!

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password